Vanco Digalovski Psychoterapeuta


Psychoterapeuta Świnoujście

Psychoterapeuta Digalovski Vanco prowadzi psychoterapię w Świnoujściu przy ul. Ściegiennego 4. Diaglovski Vanco jest psychologiem I psychoterapeutą Studia psychologiczne ukończył w Skopje-Macedonia przy Uniwersytecie Cyrylo i Metodego kurs psychoterapeutyczny w Krakowskiej Szkole Psychoanalitycznej pod kierunkiem profesora Władysława Banasia. Prywatną praktykę psychoterapeutyczną rozpoczął w 1997 r. w Świnoujściu. Swoją ofertę kieruje do osób indywidualnych oraz grup terapeutycznych, psychoedukacyjnych oraz z zakresu rozwoju osobistego. Inspiracje do swojej pracy czerpie ze Szkoły Psychoanalitycznej i filozofii Wschodu.


Psychoterapia w Świnoujściu

Psychoterapia w Świnoujściu przeznaczona jest dla osób dorosłych którzy chcą lepiej poznać siebie a także tych którzy mają problemu z powodu niskiego poczucia własnej wartości. Psychoterapia prowadzona przez Digalovski Vanco pomoże Tobie w sytuacjach w których jesteś niezadowolony/a z życia oraz z jego aspektów. Oferta psychoterapii odpowiada na potrzeby osób które chcą przeżyć swoje życie lepiej i intensywniej. Osoby które znajdują się w kryzysie oraz przechodzą życiowe załamania.
Pomoc psychoterapeutyczna oferowana w tym gabinecie pomoże także zrozumieć brak sensu życia z którym dana osoba ma problem.


Jak dojechać do psychoterapeuty w Świnoujściu